Warning: is_readable() [function.is-readable]: open_basedir restriction in effect. File(/var/www/lipowagorka/htdocs/wp-content/themes/lipgorka_child_theme/languages/pl_PL.mo) is not within the allowed path(s): (/home/mikroeko/domains/lipowagorka.pl:/tmp:/var/tmp:/home/mikroeko/.tmp:/home/mikroeko/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki/tls/certs) in /home/mikroeko/domains/lipowagorka.pl/public_html/wp-includes/l10n.php on line 476
O nas | Domek w Beskidach | Lipowa Górka

O domku


Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil w naszym domu. Gwarantujemy przyjazną atmosferę pozwalająca na ucieczkę od zgiełku miasta. Jeśli chcecie spędzać poranki na słonecznym tarasie, z kubiekiem kawy w ręku, podziwiając malowniczą panoramę Beskidu Wyspowego i wsłuchwiwać się w śpiew ptaków to nasz dom jest idealnym miejscem dla Was.

Historia domuStary styl zakopiański był inspiracją do powstania domu który idealnie komponuje się z terenami górskimi. Jest to dom z drzewa świerkowego wzniesiony w tym stylu, ( dwie izby na parterze są z początku xx wieku). Stoi w malowniczo położonym miejscu Beskidu Wyspowego i jest otoczony w koło lasami. Położenie domu sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. A malownicze, wręcz idylliczne, widoki zapierają dech w piersiach. Siedzenie na tarasie i wpatrywanie się w faunę i florę Lipowej Górki gwarantuje wypoczynek psychiczny ludzi zmęczonych cywilizacją wielkomiejską.

Wyroby domoweNa miejscu w Lipowej Górce będziecie Państwo mogli u nas zakupić lokalne wyroby ekologiczne. Zaopatrzymy Was w świeże wiejskie jaja oraz biały ser.

Okoliczne sklepy i punkty usługoweW niewielkiej odległości od Lipowej Górki znajdują się dwa supermarkety, w których można zaopatrzyć się w artykuły spożywcze. W Wierzbanowej oddalonej 1km od naszej kwatery jest duży sklep wielobranżowy. Najbliższy bankomat znajduje się w centrum Wiśniowej (miejscu spotkań). Najbliższa stacja benzynowa 3,5 km od Lipowej Górki na trasie 964 na odcinku Dobczyce – Wiśniowa.

Sprawdź opcje wynajmu noclegu

© 2014 The Linden Hill. All Rights Reserved